TRABZON ORTAHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Şükür Köse, "Girişimcilik Ruhu Son Derece Önemlidir"

Müdür Şükür Köse,

Müdür Şükür Köse, "Girişimcilik Ruhu Son Derece Önemlidir"

Trabzon Genç Girişimcilik Zirvesi için Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri Müdür Şükür Köse'yi ziyaret ederek fikir alış-verişinde bulundular. 

Girişimcilik haftası olarak kutlanan Mart ayının ilk haftasını içine alan tarihlerde Trabzon'un sosyal ve kültürel gelişimine katkı sunmanın yanında sorunlarına da projeler yoluyla çözüm önerilerinin getirileceği bir zirve yapmayı planladıklarını belirten Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Zekeriya Abanozoğlu, Müdürümüz Şükür Köse'ye gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. 

Öğrencileri yaşadığı şehre ve ülkeye katkı sağlama düşünceleri sebebiyle teşekkür eden Müdür Şükür Köse, maddi ve manevi olarak yanlarında olduğunu belirtti. Türkiye'nin güçlü ve iddialı hedeflerini olduğuna dikkat çeken Müdür Şükür Köse, "Bu hedeflerden biri de Türkiye'nin dünyada ilk 10 ekonomi arasında olması. Burada da inovasyon, tasarım ve markalaşma büyük önem taşıyor. Bu hedefleri yaparken de girişimcilik ruhu son derece önemli. Özellikle bizim şekillenmemizde Türkiye açısından baktığımızda gerçekten son derece önemli. Son dönemlerde ülkemizdeki girişimcilik ruhu bize umut veriyor. Gerek devlet, gerekse özel sektör girişimcilik konusunda son derece önemli işlere adım atıyor."şeklinde konuştu.

 17-09-201917-09-201917-09-2019

Ortahisar Kaymakamlığı Binası. Pazarkapı Mahallesi. Kahramanmaraş Cad. No 100 Kat2 Ortahisar/TRABZON - 0 462 202 04 04 202 04 05 202 04 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.