TRABZON ORTAHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Şükür Köse’nin Kurban Bayramı Mesajı

Müdürümüz Sayın Şükür Köse’nin Kurban Bayramı Mesajı

Müdür Şükür Köse’nin Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, müstesna günler arasında yer alır.

           Bizi birlik ve beraberlik içinde yaşatan, huzur ve güvenle milletçe daha nice bayramlar kutlamak için, bayramları gerçekten bayram gibi yaşamak gerekir. Komşularımız, yaşlılarımız, hastalarımız, kimsesizlerimiz de bu güzel günlerin mutluluk ve sevincinden nasibini alsın diye her birimiz en yakınımızdan başlamak üzere güler yüzle büyüklerimizi ziyaret etmeli ellerini öpmeli, küçüklerimizi sevgi ile kucaklamalı, bayramlarını tebrik etmeliyiz. Tüm bu davranışlar hem inancımızın hem de geleneklerimizin yüzyıllardır yerine getirdiğimiz sembolleridir.

        Bu duygu ve düşüncelerle,  değerli yönetici ve öğretmenlerimizin, kurum personelimizin, kıymetli velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin  mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesini diliyor; en içten duygularımla bayramınızı tebrik ediyorum.

 

 

                                                                                                                                       Şükür KÖSE

                                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Çarşı Mah. Kahramanmaraş Cad. No 53 Ortahisar/TRABZON - 0 462 202 04 04- 202 04 05 - 202 04 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.