TRABZON ORTAHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Şükür Köse’nin Anneler Günü Mesajı

Müdürümüz Şükür Köse’nin Anneler Günü Mesajı

Müdürümüz Şükür Köse’nin Anneler Günü Mesajı 

 

“Yüce Allah’ın, yeryüzünde kendisinden sonra en çok saygı duyulması ve memnun edilmesi gereken varlıklar olarak belirttiği annelerimiz, bizim kültürümüze göre sadece bir gün değil, hayatımızın her anında hatırlamamız gereken en kıymetli varlıklarımızdır.

 

Şefkat, fedakârlık ve merhametin en güzel timsali olan annelerimizin hakkını ne yaparsak yapalım ödeyemeyiz. Ancak, kendi rızasını annelerin rızasına bağlayan Allah’ın rızasını kazanmak için annelerimizin rızasını alabilmenin gayreti içerisinde olmalıyız. Bu sebeple, cenneti ayaklarının altında bulunduran annelerimizi daima başımızın tacı etmeli, dünyaya geldiğimiz andan itibaren üzerimizden sevgisini ve duasını eksik etmeyen annelerimize her daim hak ettikleri saygı ve sevgiyi ziyadesiyle göstermeli, onlara hizmet etmeyi bir görev olarak değil bir şeref ve onur vesilesi olarak görmeliyiz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, bu topraklar için canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizin anneleri başta olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu ömürler diliyorum.”

 

                                                                                                                    Şükür KÖSE

                                                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Çarşı Mah. Kahramanmaraş Cad. No 53 Ortahisar/TRABZON - 0 462 202 04 04- 202 04 05 - 202 04 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.