TRABZON ORTAHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortahisar MEM’de İki Personele Plaketli Uğurlama.

Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde uzun yıllar hizmet yaptıktan sonra emekliye ayrılan Destek Hizmetleri Personeli Davut Taflan  ile şoför Davut Mazlum  emekliye ayrılmaları nedeniyle Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda  veda yemeği düzenlendi.  
Ortahisar MEM’de İki Personele Plaketli Uğurlama.

Ortahisar MEM’de İki Personele Plaketli Uğurlama.

Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli olan personel için veda yemeği düzenlendi. 

Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde uzun yıllar hizmet yaptıktan sonra emekliye ayrılan Destek Hizmetleri Personeli Davut Taflan  ile şoför Davut Mazlum  emekliye ayrılmaları nedeniyle Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda  veda yemeği düzenlendi.  

Veda yemeğinde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, çalışmalarından dolayı emekliye ayrılan personeline teşekkür ederek, “Bugün emekli olan arkadaşlarımız örnek bir memur, örnek bir insan ve örnek bir şahsiyet olarak, görevlerini başarı ile yapmışlardır. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah gönüllerine göre huzurlu, sağlıklı ağız tadıyla bir emeklilik geçirmelerini temenni ediyorum. Bu birlikteliğimiz bozulmasın inşallah. 4 yıl oldu ortahisarda, biliyorum işimiz çok zor farklı kurumlara göre fazla çalışıyoruz ama güzel işler yapıyoruz herkes görüyor. Hepinize huzurlu bir hayat diliyorum, geldiğinizden dolayı teşekkür ediyorum.“ dedi.

Veda gecesinde emekliye ayrılanlara Davut Mazlum ve Davut Taflan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kendilerine plaket verildi. Plaket töreninde konuşan emekli personel Davut Taflan, “ Sayın Müdürüm, sayın hocalarım ve sevgili arkadaşlar, öncelikli olarak bu organizasyonu düzenleyen amirlerimize ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Herşeyin bir sonu var bizimde buradaki zamanımız doldu. Ayrılmak zor ama çalıştığımız bu yerler bizim olmuyor. Ancak anılarımız ve dostlarımız bizimle beraber oluyor. Buradan ayrılırken güzel hatıralarla ayrılıyorum. Ancak geçirdiğimiz zaman içinde sizlere karşı bazı hatalarımız olmuşsa özür dilerim. Hakkınızı helal ederseniz çok memnun olurum, eğer benimde bir hakkım var ise hepinize helal olsun. Bundan sonraki yaşamınızda sağlık, mutluluk,  başarılar diliyorum. Allah’a emanet olun.”şeklinde konuştu.

29-06-201829-06-201829-06-201829-06-201829-06-201829-06-201829-06-201829-06-201829-06-2018

Çarşı Mah. Kahramanmaraş Cad. No 53 Ortahisar/TRABZON - 0 462 202 04 04- 202 04 05 - 202 04 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.